Denný Tarot - Blázon

Táto karta znamená, že vaša schopnosť vytvárať nové štruktúry z pozície odvahy, sily, intuície a odovzdania sa vyššej moci, je na veľmi vysokej úrovni. Konáte z najvnútornejšej podstaty svojej duše a prejavujete sa bez strachu taký, aký naozaj ste. Mali by ste využiť bohatú duchovnú energiu, ktorá cez vás prúdi. Blázon tiež predstavuje nový začiatok, či vstup do nových neprebádaných oblastí života a túžbu po dobrodružstve. Astrologicky Bláznovi zodpovedá Urán, ktorý je vládcom medziľudských vzťahov, evolučného a nekonvenčného konania a vecí neobvyklých a neočakávaných. Pokúste sa odpútať od toho, čo je zastaralé a nefunkčné, a brzdí vás na vašej ceste.

Vzťahy
Vzťahy sú živé, nekomplikované a radostné, nepoznajú žiadne obmedzenia či zábrany. Ľudí spoznávate bez predsudkov a objavujete na nich stále niečo nové. Ste zvedavý a riadite sa hlasom vlastného srdca.
Práca
Do života vám prichádzajú vzrušujúce skúsenosti. Máte radosť z nových úloh a ste pripravený učiť sa nové veci. Dávajte si však pozor na to, aby ste zverené úlohy vykonávali zodpovedne a nepodliehali náladovosti.
Afirmácia na tento deň
Viera ma naplňuje odvahou. Niet sa čoho báť.
Farba
Ak potrebujete cítiť, že ste pod ochranou, že vás vedie a inšpiruje vyššia sila, oblečte sa do bielej alebo bledožltej farby, prípadne sa ňou obklopte.
Liečivé bylinky
Uvarte si šálku čaju z koreňa rastliny ženšen. Táto bylina pôsobí ako tonikum, uvoľňuje energiu a posilňuje imunitu. Je priťahovaná ku všetkým slabým orgánom, aby ich posilnila.