Denný Tarot - Cisárovna

Táto karta znamená, že dokážete lásku dávať i prijímať rovným dielom. Tento symbol vás vo vnútri napĺňa materskými citmi a prebúdza vo vás milujúcu prirodzenosť. Cítite sa vyrovnaný a hladina vašich citov je pokojná. Tento deň je vhodný na vyriešenie vzťahov so ženami, ktoré majú vo vašom živote dôležitú úlohu. Môže ísť o vzťah s vašou matkou, či o iné ženy, ktoré vo vašom živote hrajú úlohu matky, prípadne o vašu nadriadenú, kolegyne alebo kamarátky. Tento deň je tiež vhodný na usporiadanie záležitostí v hlbokých citových vzťahoch. Astrologicky Cisárovnej zodpovedá Venuša, ktorá ovláda city, lásku, tvorivosť, umenie, hudbu, finančné záležitosti a hlas. Prospela by vám v niektorej z týchto oblastí injekcia plná lásky a tvorivej energie? Ak áno, skúste si počas dňa vizualizovať kartu Cisárovnej, ktorá vám pomôže uskutočniť vaše plány. Všímajte si svoje predstavy, pocity a myšlienky, a premýšľajte, ktorým smerom vás karta vedie.

Vzťahy
Tento deň predznamenáva pozitívne zmeny vo vzťahoch, ktorým však mohla predchádzať nejedna bolestivá skúsenosť. Skúste sa odovzdať, poddajte sa nežnosti, pretože vaša schopnosť empatie je dnes na vysokej úrovni. Spojte sa so svojím ženským pólom a pokúste sa uzavrieť konflikty vo vzťahoch so ženami.
Práca
Ste aktívny a prekypujete množstvom energie. Skrývajú sa vo vás netušené tvorivé schopnosti a máte chuť ihneď realizovať nové myšlienky a plány. Cítite sa rešpektovaný. Vašej kreativite v profesionálnej oblasti nebudú kladené žiadne prekážky.
Afirmácia na tento deň
Pokorne dávam a pokorne prijímam. Vážim si hojivú silu lásky, krásy a harmónie.
Farba
Ak túžite prebudiť v sebe tvorivosť a viac sa venovať vlastným cieľom, či potrebujete viac lásky, oblečte sa do zelenej farby, prípadne sa ňou obklopte.
Liečivé bylinky
Uvarte si šálku čaju z angeliky čínskej, ktorá sa nazýva aj „ženský ženšen“. Má schopnosť zvyšovať plodnosť, vyživuje a čistí krv, zlepšuje telesné teplo a obeh krvi.