Denný Tarot - Diabol

Táto karta znamená, že ste sa práve postavili svojim problémom čelom, s humorom a pokojom. Problémov, ktoré na vás čakajú sa zhostíte so šarmom a rozhodne nie ste ochotný brať veci vážne natoľko, aby vás vyviedli z miery. Budú vás priťahovať tvoriví ľudia, či projekty a inšpirujúce udalosti. Pretože je vám šťastena naklonená, mali by ste nasledovať svoje sny a vízie s dôverou. Pozor na prehnaný materializmus a utkvelé predstavy, ktoré nikam nevedú. Astrologicky Diablovi zodpovedá znamenie Kozorožca, ovládajúce úspech, vytrvalosť, pevnosť, duchaprítomnosť, sebadisciplínu, obozretnosť a zdržanlivosť. Naučte sa použiť túto kartu tak, aby vám rozšírila schopnosť byť vynaliezavý, dôvtipný a vytrvalý pri dosahovaní cieľov, prípadne na to, aby ste sa trochu uvoľnili a zasmiali sa.

Vzťahy
Zdá sa, že do partnera projektujete všetky svoje potlačené slabosti. Máte pocit, že ste sa ocitli v moci vášne a závislosti. Nepodliehajte citovému vydieraniu z druhej strany, ani sa o podobnú hru s ohňom nesnažte vy sami.
Práca
Objaví sa pocit bezmocnosti, a to buď preto, že sa ocitnete tvárou v tvár úlohám, ktoré sa priečia vašej morálke, alebo v sebe objavíte pocit viny za to, že ste zneužili dôveru druhých.
Afirmácia na tento deň
Som vitálna radostná osobnosť, ktorá si vie poradiť. Aj v problematických chvíľach si uchovávam svoj zmysel pre humor.
Farba
Ak si budete chcieť pripomenúť, že temnota v živote nám pomáha rásť alebo nás učí nestrácať humor, oblečte sa do modrofialovej farby, prípadne sa ňou obklopte.
Liečivé bylinky
Uvarte si šálku čaju z hamamelu virgínskeho. Je účinný pri rozličných zápaloch a zastavuje krvácanie.