Denný Tarot - Hviezdy

Táto karta predznamenáva, že ste našli sebaúctu a hlbokú vieru v seba samého. Ste odhodlaný uskutočňovať originálne myšlienky, ktoré môžu poslúžiť celej planéte. Začínate pracovať na nových projektoch a využívate pritom svoje vízie a skúsenosti, ktorých výsledky budú prospešné nielen pre vás, ale aj pre ostatných. Dokážete pomáhať sebe, aj iným získať dostatok sebaúcty. Dostane sa vám uznania za projekty, služby alebo iné pozoruhodné výkony. Astrologicky Hviezde zodpovedá znamenie Vodnára, ktoré je charakteristické priateľstvom, vodcovstvom, orientáciou na ciele, veľkorysosťou, intuíciou a vynaliezavosťou. V ktorých oblastiach života by ste mohli tieto aspekty využiť?

Vzťahy
Existujúci alebo nový vzťah je pod vplyvom šťastnej hviezdy. Otvárajú sa vám nové perspektívy, ktoré siahajú ďaleko do budúcnosti. Vaša túžba splynúť s partnerom je konečne naplnená.
Práca
Začínate nejakú činnosť, ktorá bude mať ďalekosiahle následky nielen pre vás, ale aj pre ostatných. Vaše obzory sa rozširujú a vo vás sa prebúdza viera vo vlastné schopnosti.
Afirmácia na tento deň
Vážim si toho, kto som. Som žiarivou bytosťou svetla.
Farba
Ak potrebujete cítiť väčšiu nádej alebo túžite hľadať pravdu v nejakej situácii, aj keby mala byť nepríjemná, oblečte sa do fialovej farby, prípadne sa ňou obklopte.
Liečivé bylinky
Uvarte si šálku čaju zo šišaku bajkalského. Utišuje a upokojuje telo, pôsobí proti kŕčom, posilňuje nervy a znižuje vnútorné zápaly.