Denný Tarot - Koleso osudu

Táto karta znamená, že ste pripravený dať svojmu životu nový pozitívny smer. Otvorte sa neočakávaným tvorivým a finančným príležitostiam, a uvedomte si, že len vaše strnulé názory, zabehané zvyky a tvrdohlavosť, či pripútanie sa k zastaralým hodnotám, by vám namiesto bohatstva mohli priniesť nedostatok. Tento deň so sebou prináša zmeny a nové začiatky. Prijmite ich s radosťou, aj keď sa môže objaviť pocit, že na veci nemáte žiadny vplyv. Ste strojcom vlastného šťastia. Opustite staré vzorce správania a bez strachu vrhnite sa do nových vôd, ktoré vám prinesú nové zážitky a skúsenosti. Astrologicky Kolesu osudu zodpovedá znamenie Jupiter, ktorý okrem iného ovláda veľkorysosť a obeh energie, sebazdokonaľovanie i dôveru v dobro vesmíru. Premýšľajte nad tým, v akých cykloch sa momentálne nachádzate, či už vo vzťahoch, práci alebo zdravotne a všímajte si, kde by vám tieto jupiterovské vlastnosti mohli pomôcť.

Vzťahy
Koleso osudu je nevyspytateľné – čaká vás buď prehĺbenie, či šťastný zvrat v existujúcom vzťahu alebo nepríjemná nezadržateľná udalosť. Šťastie je vrtkavé a udeľuje vám svoju lekciu. Popremýšľajte nad jej hlbším významom.
Práca
Zoberte osud do vlastných rúk. Otvorené oči vám umožnia objaviť vhodné pracovné možnosti, ktoré povedú k príjemným zmenám. Prichádzajúce zmeny prijmite pokorne a s pochopením. Máte jedinečnú príležitosť svoje skutočné schopnosti.
Afirmácia na tento deň
Priťahujem úspech. Počas obdobia zmien sa ľahko prispôsobujem.
Farba
Ak sa budete chcieť cítiť vnútorne pružnejší a pripravený na zmeny, ktoré prichádzajú, čí potrebujete získať väčší odstup od svojho života, oblečte sa do fialovej farby, prípadne sa ňou obklopte.
Liečivé bylinky
Uvarte si šálku čaju z ďateliny lúčnej, ktorá pomáha pri srdcovocievnych ochoreniach, ženských problémoch a poruchách trávenia.