Denný Tarot - Mág

Táto karta znamená, že vaše komunikačné schopnosti dosahujú vysokú úroveň. Oddajte sa vyššej inšpirácii, nebojte sa prehovoriť, pokiaľ cítite potrebu, pretože pod vplyvom Mága si dokážete zvoliť najvhodnejší čas a svoje myšlienky dokážete sformulovať jasne a zrozumiteľne. Tento deň je vhodný na akýkoľvek závažný rozhovor. Vďaka Mágovi sa stáva nezvládnuteľná situácia príjemnou spoločenskou konverzáciou, čo platí v osobnej i profesionálnej sfére. Astrologicky Mágovi zodpovedá Merkúr, ktorý ovláda medziľudské vzťahy, mentálnu jasnosť a premenu. Nabáda vás k tomu, aby ste zmenili svoj komunikačný model. Skúste k nemu nasmerovať svoju mentálnu energiu a zvážte, aká zmena je v komunikácii s druhými ľuďmi nevyhnutná.

Vzťahy
Svojimi fantastickými komunikačnými schopnosťami až magicky priťahujete druhých ľudí. Dokážete hravo zvládnuť všetky ťažkosti a problémy, preto sa vzťah javí ako otvorený a úprimný. Máte v sebe vieru vo vlastnú silu.
Práca
Úlohy a problémy zvládate s ľahkosťou. Dokážete prebrať iniciatívu a ovplyvniť priebeh udalostí.
Afirmácia na tento deň
Dokážem efektívne komunikovať. Umenie komunikácie vychádza z môjho vnútra.
Farba
Ak si v tento deň chcete pripomínať Mágovo poučenie, čiže budete pociťovať túžbu prijímať svoju osobnosť alebo osobnosť druhého človeka, oblečte sa do žltej farby alebo sa touto farbou obklopte.
Liečivé bylinky
Uvarte si šálku čaju z orientálnej rastliny nazvanej kozinec sladkolistý. Táto bylina, podobne ako ženšen, pomáha posilniť imunitu, dodáva telu nové sily, rovnováhu a energiu všetkým vnútorným orgánom.