Denný Tarot - Milenci

Táto karta znamená, že využívate svoje nadanie komunikovať s druhými ľuďmi a nachádzate sa vo fáze prehodnocovania svojich vzťahov, najmä tých, ktoré by ste chceli prehĺbiť alebo tých, od ktorých si potrebujete na chvíľu odpočinúť, či dokonca ich ukončiť. Akékoľvek obmedzovanie vo vzťahu je pre vás v tento deň absolútne neprijateľné. Karta môže naznačovať zmeny týkajúce sa manželstva a partnerstva, rozvod alebo rozchod, či naopak prehĺbenie vzťahu alebo založenie spoločnej domácnosti. Čakajú vás tiež dôležité rozhodnutia týkajúce sa detí alebo starších ľudí. Je veľmi pravdepodobné, že sa v tento deň budete musieť rozhodnúť pre jednu z dvoch možností. Astrologicky Milencom zodpovedá znamenie Blížencov, charakteristických prispôsobivosťou, medziľudskými vzťahmi, spoločenskou činnosťou a schopnosťou sprostredkovania Vykročte a prejavte sa v oblasti, kde by ste za normálnych okolností váhali.

Vzťahy
Karta symbolizuje veľkú hlbokú lásku a rovnosť partnerov vo vzťahu bez vlastníckych nárokov. Ste pripravený urobiť definitívne rozhodnutie a vstúpiť do plnohodnotného a rovnocenného zväzku, prípadne ochota podstúpiť zásadnú zmenu v zväzku súčasnom.
Práca
V tento deň dokážete prijať jasné rozhodnutie, ktoré vychádza zvnútra. Vidíte veci v jasných farbách a nepodliehate ilúziám. Trpezlivo sa venujte všetkým úlohám a skúste sa zapojiť do nejakého projektu prospešného pre spoločnosť.
Afirmácia na tento deň
Teší ma pracovať s ľuďmi každého veku. Uvedomujem si svoje citové potreby.
Farba
Ak túžite otvoriť svoje srdce, byť poctivejší, dokázať sa lepšie rozhodovať a nezabúdať, že z ťažkostí vyviera múdrosť, porozumenie a zrelosť, oblečte sa do oranžovej farby, alebo sa ňou obklopte.
Liečivé bylinky
Uvarte si šálku čaju zo železníka lekárskeho. Má močopudný účinok, povzbudzuje nervovú činnosť a pomáha pri nespavosti, či nadmernom strese. Pri krátkodobom užívaní pôsobí aj ako afrodiziakum.