Denný Tarot - Sila

Táto karta znamená, že nastal čas obrátiť svoju pozornosť dovnútra a objaviť skryté túžby. Naplno prejavujete svoju osobnú silu a tvorivosť. Skrotili a ovládli ste svojich vnútorných démonov a hlboko dôverujete vlastným schopnostiam. Vo svojom vnútre nachádzate zdroj osobnej sily a ste viac sami sebou, než kedykoľvek predtým. Buďte k sebe úprimný, prijmite svoje vnútorné protiklady a radujte sa zo života. Astrologicky Sile zodpovedá znamenie Leva. Lev je ohnivé znamenie, ktoré ovláda srdce a miechu. Jeho osobnosť hovorí: Milujem, odpúšťam, riskujem, ovládam, hrám, velím a cítim súcit. Som ochranár, starám sa, pomáham, som tiež veľkorysý, emotívny, tvorivý, pyšný a odvážny. Učím sa používať svoju silu a moc, ako otvoriť svoje srdce sebe i druhým, a snažím sa rozoznať, kedy nastal ten správny okamih otvoriť svoje srdce v mene láskyplného a veľkorysého činu, a kedy naopak ide o mocenskú hru.

Vzťahy
Váš vzťah prekypuje vitalitou, sexualitou a vášnivosťou. Nechýba vám osobné kúzlo, ktoré podporuje vaša tvorivosť. Temperamentné prejavy však niekedy môžu viesť k vážnemu stretu názorov a sklamaniu.
Práca
Do práce sa púšťate s veľkou energiou, silou a odvahou. Napriek rozdielnym názorom ste schopný prekonávať prekážky, a aj vďaka empatii dokážete zavŕšiť projekt do konca.
Afirmácia na tento deň
Som jedinečnou bytosťou plnou osobnej sily. Moje vnútro oplýva tvorivou energiou.
Farba
Ak si potrebujete dodať odvahu, cítiť väčšiu slobodu a byť hravejší, aby ste mohli použiť vhodné prostriedky v nepriaznivej situácii, oblečte sa do žltej farby, prípadne sa ňou obklopte.
Liečivé bylinky
Uvarte si šálku mätového čaju so štipkou kajenského korenia. Kajenské korenie pomáha tráveniu, uvoľňuje vnútorné infekcie a horúčky, zvyšuje krvný obeh, tonizuje srdce a cievy, Ak pridáme kajenské korenie k iným bylinkám, zvýši ich účinok.