Denný Tarot - Slnko

Táto karta odráža aktuálny stav vášho vnútra, ktoré je naplnené čistou nevinnosťou a zvedavosťou, čo sú kvality detskej duše a podmieňujú inšpirovaný tvorivý prejav. Toto naladenie preniká všetkými úrovňami osobného i profesionálneho života. Ste uvoľnený, tvoríte s ľahkosťou a motivujete aj ostatných k tomu, aby sa pokúsili objaviť svoje vlohy a nadanie. Slnko tiež odráža momentálnu skutočnosť, že nemáte ani najmenší problém byť sami sebou. Vaše možnosti prispieť k tímovej práci a spoločnému úsiliu sú v tento deň obrovské. Astrologicky Slnku zodpovedá planéta Slnko, ktoré ovláda celý náš temperament, celý súbor rysov, postojov a návykov, ktorými sa vyznačuje určitá individualita a osobná vitalita. Slnko tiež ukazuje, kde a ako sa naše malé „ja som“ podvolí vyššiemu Ja.

Vzťahy
Vaše vzťahy sú srdečné a nekomplikované. Všetky nejasnosti dokážete vyniesť na svetlo, a tým sa od nich oslobodiť. Prežívate radosť, ste veľkorysý a objavuje sa vo vás túžba začať nový vzťah alebo novú etapu vzťahu súčasného.
Práca
Čaká vás šťastný začiatok s dobrými vyhliadkami. Máte dostatok energie najmä vďaka sebaistote a dôvere vo vlastné schopnosti. Prichádzajú k vám dobré nápady, ktoré chcete ihneď začať realizovať.
Afirmácia na tento deň
Viem pracovať v tíme. Dokážem sa nadchnúť novými myšlienkami a tiež ich dokážem zrealizovať.
Farba
Ak budete potrebovať poučenie tejto karty, oblečte sa do oranžovej farby, prípadne sa ňou obklopte. Oranžovú používajte napríklad k tomu, aby ste mali väčšiu radosť a nadšenie, a dokázali podporovať a povzbudzovať tvorivú činnosť u seba, i u druhých.
Liečivé bylinky
Uvarte si šálku čaju z archangeliky lekárskej, ktorá je spojená so Slnkom. Pôsobí ako tonikum, posilňuje srdce a nervovú sústavu, rozjasňuje zrak a zlepšuje krvný obeh.