Denný Tarot - Súd

Táto karta znamená, že v súčasnosti zvládate s ľahkosťou nielen starostlivosť o rodinu, ale aj budovanie svojej kariéry. Zvýšila sa hladina vášho vnímania a vy sa snažíte využiť túto prenikavú schopnosť vidieť širšie súvislosti pri snahe nájsť nový koníček, či aktivitu vo svojom živote. Dnes, viac než inokedy, by sa vám malo podariť premeniť svoj sklon k odsudzovaniu a kritickému pohľadu na proste objektívne pozorovanie všetkého, čo budete prežívať. Astrologicky Súdu zodpovedá Pluto, ktoré ovláda také rysy, akými sú ocenenie, integrácia, syntéza informácii a skúseností, schopnosť lepšieho úsudku, boj vyššieho Ja s egom a znovuzrodenie, ktoré vedie k múdrosti poznania svojho skutočného ja.

Vzťahy
Objavuje sa vo vás hlboká istota, že ste našli toho pravého partnera. Úprimne prežívate svoje pocity a dokážete prijať partnera so všetkými jeho slabosťami, namiesto ich posudzovania a odmietania.
Práca
Čaká vás vítaná zmena a nový vývoj. Vaše predtuchy sa napĺňajú. Pod povrchom všedného dňa nachádzate hlbší zmysel vecí. Dochádza k šťastného zavŕšeniu nejakého projektu.
Afirmácia na tento deň
Objektívne pozorujem dianie okolo seba. Vo svojom vnútri cítim neobmedzený zdroj tvorivosti.
Farba
Ak cítite, že potrebujete na veci pozerať celistvo, povzbudiť pocit, ktorý vás povznáša alebo potrebujete lepšie porozumieť informáciám, ktoré sa k vám dostávajú, oblečte sa do červenej farby Večnosti alebo sa ňou obklopte.
Liečivé bylinky
Uvarte si šálku čaju z voduľky kanadskej. Podporuje trávenie, pôsobí ako tonikum na pečeň a má antiseptické účinky. Využíva sa tiež pri liečení chrípky a sennej nádchy.