Denný Tarot - Svet

Táto karta znamená, že ste v období, kedy sa bez zábran prejavujete vo vonkajšom svete. Budujete nové štruktúry sveta v sebe i navonok. Vydávate sa na neobvyklú cestu za poznaním, prípadne vás vaše činnosti zavedú ako posla mieru tam, kde chýba porozumenie. Svet vám naznačuje, že váš talent a schopnosti sú potrebné. Cítite harmóniu v sebe samom a nachádzate vlastné miesto v živote. Chápete, že ste sa ocitli práve tam, kde máte byť. Táto karta uzatvára kruh na špirále života. Z neporiadku a chaosu vzniká niečo nové. Astrologicky Svetu zodpovedá Saturn, ktorý ovláda sebadisciplínu, odpútanie sa od vonkajších autorít, ktoré sa vás snažia ovládať, ale aj prijatie zodpovednosti za všetko, čo ste vykonali.

Vzťahy
Vzťahy sú harmonické. Máte pocit šťastia a schopnosť milovať bez výhrad a obmedzení. Vaše spoločné plány sú korunované úspechom.
Práca
Uvedomujete si, že ste na správnom mieste, a že vykonávate prácu, ktorá je v hlbokom súlade s vašimi vnútornými cieľmi. Karta vás nabáda, aby ste sa nezastavili a kráčali touto cestou ďalej. Čaká vás úspech.
Afirmácia na tento deň
Teší ma objavovať všetko nepoznané. Napĺňa ma hlboká vďačnosť, že môžem prispieť k tomu, aby bol svet lepším miestom.
Farba
Ak sa cítite zastrašený nejakou autoritou, alebo budete chcieť lepšie prijímať a vysielať kozmickú energiu, aby sa niečo uskutočnilo, oblečte sa do modrofialovej farby, prípadne sa ňou obklopte.
Liečivé bylinky
Doplnit