Denný Tarot - Umiernenosť

Táto karta znamená, že nastal vhodný deň, aby ste využili všetky svoje schopnosti a talent, ktorých prostredníctvom vytvoríte niečo významné. Nabáda vás k tomu, aby ste harmonicky zjednotili zjavné protiklady vo svojom osobnom i profesionálnom živote, a uspokojili svoju aktuálnu potrebu rovnováhy. Môže sa vám tiež podariť konečne zrealizovať svoje vízie a sny, všetko bude záležať na vás a vašom odhodlaní. Dávajte si však pozor, aby ste sa nevyčerpali prílišnou aktivitou. Astrologicky Umiernenosti zodpovedá znameniu Strelec, ktoré je charakteristické túžbou po dobrodružstve, cestovaní a štúdiu. Využite túto kartu k inšpirácii, aby ste pokračovali vo svojom celoživotnom dobrodružstve a prežívali veci novým spôsobom.

Vzťahy
Vo vzťahoch vládne harmónia. Protiklady sú udržiavané v živom napätí a rovnováhe. Cítite prítulnú bezpečnosť a potešenie z intimity.
Práca
Tento deň prinesie mnoho drobných radostí. Vďaka vášmu zmyslu pre ľahkosť a vnútornú rovnováhu dokážete v pohode splniť všetky úlohy a ciele. Vaša nálada je nákazlivá, čo prispeje k zlepšeniu pracovnej atmosféry.
Afirmácia na tento deň
Som tvorivá a celistvá bytosť. Napĺňa ma harmónia, pretože láskyplne prijímam svoje svetlé i temné stránky.
Farba
Ak si budete potrebovať dodať odvahu alebo sa pustiť do niečoho, čo ste predtým nezvládli, oblečte sa do modrej farby, prípadne sa ňou obklopte.
Liečivé bylinky
Uvarte si šálku čaju z echinacey purpurovej. Pôsobí ako antiseptikum, čistí krv, zlepšuje imunitu a podporuje trávenie.