Denný Tarot - Voz

Táto karta stelesňuje vašu potrebu uviesť do rovnováhy obdobie činnosti s obdobím odpočinku. Možno uvažujete nad zmenami spojenými s vašou rodinou alebo domovom. Voz predznamenáva cestovanie, sťahovanie prípadne rekonštrukciu bytu alebo domu. Venujete sa riešeniu istej rodinnej záležitosti, či plánujete zmeny v pracovnej oblasti. Ak sa rozhodnete ostať vo svojom súčasnom zamestnaní, budete sa pravdepodobne chcieť prejavovať iným spôsobom než doteraz, čo vám umožní buď povýšenie alebo nové využitie vašich pracovných schopností. Astrologicky Vozu zodpovedá znamenie Raka, ktorý ovláda také rysy ako pamäť, tvorivosť, sklon vyhýbať sa nepríjemným situáciám alebo popierať, že také situácie existujú. Zapamätajte si však, že všetko sa neustále mení a aj druhí majú právo na svoj názor.

Vzťahy
Blíži sa nový vzťah alebo oživenie vzťahu súčasného. Cítite, že nastal čas opustiť známe prostredie a priblížiť sa partnerovi novou cestou. Hľadáte vnútorný súzvuk a zmenu zabehanej rutiny.
Práca
Máte vôľu uspieť a silu presadiť sa, prejavujete sa razantne a viete, čo chcete. Dokážete sa poľahky osamostatniť, čo pre vás znamená nový začiatok a ďalší krok na ceste k vnútornej spokojnosti.
Afirmácia na tento deň
Dokážem motivovať druhých ľudí. Prijímam zodpovednosť za všetky svoje činy.
Farba
Ak máte chuť vydať sa novým smerom alebo si chcete pripomenúť, že nesiete zodpovednosť za všetko, čo vykonáte, oblečte sa do oranžovo-žltej farby, prípadne sa ňou obklopte.
Liečivé bylinky
Uvarte si šálku čaju z púpavy lekárskej. Má močopudný účinok, pôsobí ako žalúdočné tonikum, pomáha pri ochoreniach pečene, čistí krv a zbavuje telo jedov.